Zarząd Spółki

Krzysztof Stepokura / Prezes Zarządu

Urodzony w 1961 roku. Wykształcenie średnie techniczne. W roku 1981 ukończył Zespół Szkół Mechanicznych w Gdyni.

W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była autoryzowanym przedstawicielem sieci Era. Obecnie spółka ta prowadzi dystrybucje sprzętu telekomunikacyjnego firm Siemens, Panasonic oraz innych wiodących marek na rynku telekomunikacyjnym. W latach 2001-2002 Prezes Zarządu w Tele-Net Sp. z o.o. — firmie będącej autoryzowanym dealerem sieci ERA. Od 2002 roku związany z Eurotel Sp. z o.o., w której pracował przez cztery lata jako Prezes Zarządu. Od 1 czerwca 2006 roku, wraz z debiutem Eurotel SA na Giełdzie Papierów Wartościowych, powołany na stanowisko Członka Zarządu, a od 30 maja 2007 roku pełni funkcje Prezesa Zarządu.

Posiada większościowy pakiet akcji Spółki. W Eurotel SA jest odpowiedzialny m.in. za sprzedaż, politykę finansową oraz strategię działania.

Tomasz Basiński / Wiceprezes Zarządu

Urodzony w 1967 roku. W latach 1987 – 1990 Policealne Studium Zawodowe w specjalności Oprogramowanie Maszyn Cyfrowych. W 1992 roku tytuł magistra na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Organizacja i Zarządzanie. Uczestnik wielu kursów z marketingu i sprzedaży.

Doświadczenie w zarządzaniu zdobywane od 1992 roku. Współorganizator biura Fundacji Centrum Informacji Gospodarczej przy Gdańskiej Izbie Gospodarczej. W latach 1993 – 1994 konsultant Polsko-Amerykańskiego Funduszu Przedsiębiorczości przy różnego rodzaju projektach m.in. w drukarniach w Krakowie, Gdańsku oraz w warszawskiej firmie produkcyjnej. Od 1994 roku przez dwa lata był wspólnikiem w MAW Telecom Gdańsk S.C., autoryzowanego przedstawiciela operatora analogowej telefonii komórkowej PTK Centertel oraz dystrybutora sprzętu telekomunikacyjnego Panasonic i Motorola.

Założyciel Eurotel Sp. z o.o.  Zasiada w Zarządzie Spółki od momentu jej powstania. Akcjonariusz mniejszościowy Spółki. W Zarządzie koordynuje działania marketingowe i PR oraz odpowiada za relacje inwestorskie. Zajmuje się również organizacją pracy biura centrali oraz sprawami formalno-prawnymi.