Rozwiązania dla Biznesu

Eurotel to doskonały partner w biznesie. Sprawdź nas.

Zespół specjalistów z działu B2B to wykwalifikowani i certyfikowani przez Apple eksperci, którzy nie tylko pomogą w wyborze sprzętu, dopasują go do potrzeb danej organizacji, lecz również krok po kroku przeprowadzą przez cały proces wdrożenia urządzeń w Państwa firmie.

Świadczymy usługi automatycznej rejestracji urządzeń w Apple Business Manager (kiedyś DEP- Device Enroll Program), dzięki czemu organizacja korzystająca z funkcji ABM oraz zarządzania sprzętem, tzw. MDM (Mobile Device Management) może przygotować i nadzorować zakupione produkty Apple zdalnie, bez potrzeby ich fizycznego posiadania w dziale IT. Tak przygotowany np. iPhone, który dostarczamy bezpośrednio do Pracownika Państwa firmy, po jego włączeniu jest zdalnie skonfigurowany: poczta, apple ID, aplikacje, wybrane dane i zasoby i gotowy do pracy zgodnie z oczekiwaniami na danym stanowisku pracy.

Dzięki integracji z naszą platformą on-line, sklepem iDream.pl, tworzymy indywidualne projekty pracownicze, które umożliwiają zakupy pracownikom naszych Klientów korporacyjnych na preferencyjnych warunkach. 

Umożliwiamy w prosty i przejrzysty sposób zakup sprzętów w różnych formach finansowania dopasowany do potrzeb i możliwości każdego kleinta. Oferujemy nie tylko klasyczny leasing, ale również elastyczne rozwiązania we współpracy z Apple Financial Services takie jak wynajem sprzętu. 

Posiadamy również własną sieć serwisów o statusie Apple Authorized Service Provider, co gwarantuje najwyższą jakość usług serwisowych. Mogą Państwo online zgłosić naprawę oraz zamówić kuriera, który dostarczy sprzęt do naszego serwisu centralnego lub skorzystać z jednego z punktów stacjonarnych w całej Polsce.

Jesteśmy również otwarci na wszystkie, nawet najbardziej wymagające, potrzeby naszych Klientów. Elastyczność i innowacyjność to cechy, które towarzyszą nam przy każdym indywidualnym projekcie współpracy. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy.

Mamy doświadczenie wielu lat w obsłudze małych i dużych przedsiębiorstw, nierzadko rozproszonych po całym kraju. Uczestniczymy w wielu przetargach i potrafimy spełniać najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Wiel znaczących firm polskich jak i zagranicznych jest naszymi stałymi klientami, co potwierdza nasze kompetencje i standardy świadczonych usług.

 

Eurotel

Dział Biznesowy

ul. Myśliwska 21
80-126 Gdańsk
www.idream.pl/biznes

b2b@idream.pl

733 669 669

 Oddział handlowy

Oddział Eurotel Wrocław

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze biuro w centrum Wrocławia. Nasi handlowcy zajmują się wprowadzaniem do sieci handlowych i innych sieci sprzedaży artykułów z oferty producentów i importerów artykułów elektronicznych i nie tylko. Eurotel S.A. to ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu relacji biznesowych. Handel hurtowy artykułami elektroniki użytkowej.

Zależy nam zawsze na dobrych i partnerskich relacjach z klientami. Staramy się zawsze dawać wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze właściwego produktu.

Skontaktuj się z nami:

ul. Legnicka 56
54-204 Wrocław

Email: wroclaw@eurotel.pl
Telefon: +48 71 307 39 99

 Autoryzowany Serwis

Apple Premium Service Provider

Posiadamy autoryzację do wykonywania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu Apple. Dysponujemy wykwalifikowaną grupą techników i sprzętem pozwalającym sprostać oczekiwaniom najwyższych standardów. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest obsługiwanie nie tylko klientów detalicznych, ale również zleceniodawców masowych, dla których świadczymy kompleksowe usługi związane z naprawami czy też likwidacją szkód. Dla klienta detalicznego świadczmy usługi w modelu „door to door” wykonując naprawy na oryginalnych częściach i udzielając gwarancji na wykonywane usługi. Wyrazem naszych najwyższych kompetencji jest posiadanie statusu serwisu Premium.

idream.pl/serwis/