Kim jesteśmy?

Od ponad 20 lat na rynku. Tworzymy grupę kapitałową głównie zajmującą się obsługą detalicznych sieci sprzedaży. Zarządzamy łącznie ponad 250 punktami sprzedaży na ternie Polski w których zatrudniamy prawie 500 osób. Naszymi klientami są firmy z branży elektroniki użytkowej, ale posiadane doświadczenie i potencjał, pozwala nam obsługiwać w podobny sposób praktycznie każdego klienta.

Współpracujemy obecnie z trzema operatorami telekomunikacyjnymi oraz kilkoma producentami elektroniki w szczególności z Apple, prowadząc w ich imieniu salony sprzedaży w najlepszych lokalizacjach. Obsługiwane przez nas sieci sprzedaży są również jednymi z największych w ramach partnerów, z którymi współpracujemy.

Notowani na GPW od 2006 roku.

Jesteśmy spółką giełdową notowaną na głównym parkiecie GPW w Warszawie, co potwierdza naszą skalę rynkową, wiarygodność i świadczy o stosowanych standardach działania. Działamy przejrzyście i przewidywalnie, co na rynku kapitałowym jest szczególnie cenne. Mimo, że dokonujemy licznych inwestycji i sukcesywnie zwiększamy skalę prowadzonej działalności, corocznie dzielimy się z akcjonariuszami wypracowanym zyskiem w formie dywidendy.