iDream Apple Premium Reseller

Apple to wiodący producent elektroniki użytkowej którego produkty słyną z jakości i łatwości użytkowania. Podstawowe linie produktowe to komputery iMac, tablety iPad, telefony iPhone oraz inny drobny sprzęt jak zegarki Apple Watch, słuchawki i wiele innych.

Współpracę z Apple rozpoczęliśmy w 2013 roku, obecnie prowadzimy sieć 11 salonów sprzedaży Apple Premium Reseller (APR) oraz posiadamy siedem autoryzowanych serwisów napraw sprzętu tego producenta. Posiadamy również biuro handlowe dedykowane do obsługi instytucjonalnych klientów kluczowych.

W naszych salonach nie tylko można zapoznać się z pełną ofertą Apple i na żywo sprawdzić jak wygodnie się tych produktów używa, ale również uzupełnić posiadany sprzęt o różnego rodzaju akcesoria i urządzenia podnoszące jego funkcjonalność i możliwości zastosowań.

Nasi pracownicy w salonach iDream są gotowi doradzić najlepsze rozwiązanie problemów i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące sprzętu Apple. Wykwalifikowana kadra konsultantów posiada stosowne certyfikaty i przeszła wieloetapowe szkolenia, aby dzielić się swoją wiedzą z każdym klientem zainteresowanym ofertą Apple. Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak i duże przedsiębiorstwa, więc nasza oferta i możliwości dostosowane mogą być do każdego.

Prowadzimy również różnego rodzaju działalność edukacyjną, organizując kursy czy warsztaty dotyczące sposobów wykorzystania sprzętu Apple lub oprogramowania działającego na tym sprzęcie. Przeszkolimy tych, którzy zaczynają swoją przygodę z Apple jak i zaawansowanych użytkowników, pragnących poszerzyć swoją wiedzę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Nasz serwis jest autoryzowanym serwisem Apple i posiada kwalifikacje do obsługi całego sprzętu Apple zarówno w czasie gwarancji jak i po jej wygaśnięciu. Urządzenia naprawiamy niezależnie od ich pochodzenia, a na wykonane naprawy, udzielamy gwarancji. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy zlecające nam stałą obsługę serwisową użytkowanego przez siebie sprzętu.

Zapraszamy do iDream – pomożemy znaleźć odpowiedzi na wszystkie Państwa potrzeby.

https://idream.pl/

 T-Mobile

T-Mobile: sieć salonów telefonii komórkowej. Współpracujemy z tym operatorem (wcześniej Era) od 1996 roku, czyli od początku istnienia cyfrowej telefonii komórkowej w Polsce. Jesteśmy jedną z największych sieci sprzedaży, zarządzając prawie 100 punktami sprzedaży.

Na poniższej mapie znajdują się lista lokalizacji naszych salonów – zapraszamy do kontaktu.

 Canal+

Grupa Canal+ Polska jest wiodącym wydawcą oraz nadawcą kanałów telewizyjnych segmentu premium jak również agregatorem oraz drugim największym dystrybutorem pakietów płatnej telewizji w Polsce. Prowadzimy dla tego operatora punkty sprzedaży od 2006 roku (pierwotnie pod marką „n” oraz „NC+”), zarządzając 32 salonami sprzedaży (w tym 4 Salonami własnymi) – stan na 1 października 2020 r.

 Mimarkt - autoryzowany partner Xiaomi

MiMarkt – to własna marka Viamind Sp. z o.o. dedykowana do współpracy z wiodącym producentem elektroniki użytkowej jakim jest Xiaomi.

Produkty marki Xiaomi to telefony komórkowe, tablety, telewizory, drobny sprzęt do wyposażenia domu, smartwatche, słuchawki, hulajnogi i inne pojazdy elektryczne oraz wiele innych produktów, których oferta sukcesywnie rośnie.

Współpraca z Xiaomi oparta jest na prowadzeniu salonów sprzedaży zlokalizowanych w galeriach handlowych oraz strony internetowej MiMarkt.pl na których oferowana jest pełna gama produktów tej marki dostępna na polskim rynku.

MiMarkt rozpoczął komercyjną działalność w 2019 roku, która obecnie prowadzona jest w sieci liczącej sześć salonów sprzedaży oraz sklepie internetowym. Planowane są dalsze otwarcia salonów.

mimarkt.pl

 Play

Sieć salonów telefonii komórkowej. Współpraca prowadzona jest za pośrednictwem spółki zależnej Viamind Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od 2009 roku. Jesteśmy jedną z największych sieci tego operatora zarządzając około 90 salonami sprzedaży tego operatora oraz grupą doradców biznesowych oferujących usługi dla firm.

Salony prowadzone są zarówno przez samą spółkę zależną jak i niezależnych partnerów współpracujących na podstawie umowy dystrybucyjnej.

Sieć salonów rozmieszczona jest równomiernie na terenie Polski. Poszczególne salony znajdują się w galeriach handlowych lub bezpośrednio przy najbardziej atrakcyjnych ulicach.

Franczyza – dodatkowe informacje

www.viamind.eu