Kariera

 

Witaj,

Jeśli tu trafiłeś, to pewne chciałbyś jeszcze lepiej nas poznać i zastanowić się, czy nie warto dołączyć do naszego Zespołu.

Dlaczego warto?

Jak pewnie już wiesz, działamy na rynku od ponad 25 lat i jesteśmy również notowani na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, co świadczy o naszej wiarygodności i standardach działania. W Grupie Eurotel jest kilka spółek i razem zatrudniamy prawie 500 osób. Nasze obroty przekraczają kilkaset milionów złotych rocznie. Jesteśmy znaczącym, wiarygodnym i stabilnym pracodawcą.

Działamy w różnych branżach

Współpracujemy z wieloma renomowanymi partnerami o międzynarodowym zasięgu, dla których świadczymy różnorodne usługi, wymagające kompetentnych i zaangażowanych pracowników. Działamy w różnych branżach i w wielu miejscach w Polsce, dlatego możesz z nami się związać w jednym miejscu i potem przenieść do innego, jeśli będziesz tego potrzebował, a my postaramy się poszukać tam wolnego miejsca.

Program świadczeń

Wielu z naszych pracowników przekroczyło 10 lat swojego stażu pracy u nas, co świadczy chyba o tym, że dobrze się z nami współpracuje i tworzymy razem zgrany Zespół.

Zależy nam, aby związać się z Tobą na dłużej, dlatego zwykle oferujemy umowę o pracę, ale inne formy zatrudnienia są również możliwe jeśli jest taka potrzeba z Twojej strony.

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna

Karty Benefit

Konkursy dla pracowników

Nie znalazłeś ogłoszenia dla siebie?

Możesz wybrać sobie stanowisko pracy w salonie sprzedaży praktycznie na terenie całego kraju lub w centrali na stanowiskach administracyjnych w zależności od Twoich kompetencji i doświadczenia, a naszych potrzeb w danym momencie.

Istnieje możliwość rozwoju zawodowego praktycznie na każdym stanowisku i jeśli masz takie aspiracje i wykażesz się wynikami, to będziemy Ci pomagać, aby rozwijać się u nas i awansować. Oferujemy szkolenia wstępne jak i dalsze możliwości rozwoju zawodowego. Kiedy już wspólnie postanowimy nawiązać współpracę, zostaniesz przeszkolony i wyposażony w wiedzę oraz narzędzia pracy, co pozwoli Ci wykonywać obowiązki jakich od Ciebie oczekujemy. Na stanowiskach handlowych będziesz otrzymywać wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za osiągane wyniki. Od Ciebie więc w dużej mierze zależy ostateczny poziom wynagrodzenia. Naszym celem jest, aby był jak najwyższy.