iDream Apple Premium Reseller

Apple to wiodący producent elektroniki użytkowej którego produkty słyną z jakości i łatwości użytkowania. Podstawowe linie produktowe to komputery iMac, tablety iPad, telefony iPhone oraz inny drobny sprzęt jak zegarki Apple Watch, słuchawki i wiele innych.

Współpracę z Apple rozpoczęliśmy w 2013 roku, obecnie prowadzimy sieć 11 salonów sprzedaży Apple Premium Reseller (APR) oraz posiadamy siedem autoryzowanych serwisów napraw sprzętu tego producenta. Posiadamy również biuro handlowe dedykowane do obsługi instytucjonalnych klientów kluczowych.

W naszych salonach nie tylko można zapoznać się z pełną ofertą Apple i na żywo sprawdzić jak wygodnie się tych produktów używa, ale również uzupełnić posiadany sprzęt o różnego rodzaju akcesoria i urządzenia podnoszące jego funkcjonalność i możliwości zastosowań.

Nasi pracownicy w salonach iDream są gotowi doradzić najlepsze rozwiązanie problemów i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące sprzętu Apple. Wykwalifikowana kadra konsultantów posiada stosowne certyfikaty i przeszła wieloetapowe szkolenia, aby dzielić się swoją wiedzą z każdym klientem zainteresowanym ofertą Apple. Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak i duże przedsiębiorstwa, więc nasza oferta i możliwości dostosowane mogą być do każdego.

Prowadzimy również różnego rodzaju działalność edukacyjną, organizując kursy czy warsztaty dotyczące sposobów wykorzystania sprzętu Apple lub oprogramowania działającego na tym sprzęcie. Przeszkolimy tych, którzy zaczynają swoją przygodę z Apple jak i zaawansowanych użytkowników, pragnących poszerzyć swoją wiedzę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Nasz serwis jest autoryzowanym serwisem Apple i posiada kwalifikacje do obsługi całego sprzętu Apple zarówno w czasie gwarancji jak i po jej wygaśnięciu. Urządzenia naprawiamy niezależnie od ich pochodzenia, a na wykonane naprawy, udzielamy gwarancji. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy zlecające nam stałą obsługę serwisową użytkowanego przez siebie sprzętu.

Zapraszamy do iDream – pomożemy znaleźć odpowiedzi na wszystkie Państwa potrzeby.

https://idream.pl/