Franczyza

Poszukujemy przedsiębiorczych osób, otwartych na nowe wyzwania, które chcą prowadzić Autoryzowany Punkt Sprzedaży T-Mobile, Autoryzowany Punkt Sprzedaży Canal+ lub Autoryzowany Punkt Sprzedaży Play. Zapraszamy ludzi z pozytywnym nastawieniem, którzy lubią odnosić sukcesy i chcą być swoim „Szefem”.  Preferujemy, aby Przedstawiciel był jednocześnie sprzedawcą – ten model najlepiej się sprawdza.

Posiadamy część lokali do przekazania naszemu franczyzobiorcy lub możemy rozmawiać o otwarciu salonu w nowej lokalizacji, jeśli taką dysponujesz lub jesteś w stanie wskazać. Umowa najmu może być na Ciebie lub na nas. Decyzja dotycząca wyboru danej lokalizacji do autoryzacji należy ostatecznie od operatora. Naszą rolą jest pomoc Tobie uzyskać pozytywną decyzję w tej sprawie. Dla naszych Przedstawicieli oferujemy wsparcie w każdej kwestii i na wszystkich etapach współpracy.

Jeżeli dysponujesz kwotą już od 20 tys. zł (lub zabezpieczeniem podobnej wartości) to jest to może pomysł na biznes waśnie dla Ciebie. Możesz się sam zatrudnić lub zatrudnić kogoś jeszcze do pomocy. Nie wymagamy praktycznie niczego więcej. Okres od podpisania umowy do uruchomienia działalności jest zależny od posiadania lokalu i doświadczenia.

Co oferujemy w zamian:

  • bieżącą pomoc oraz doradztwo w prowadzeniu salonu sprzedaży,
  • szkolenia wdrożeniowe i kierunkowe na początku i w trakcie współpracy,
  • wsparcie naszego zespołu w terenie w postaci Managera i Trenera Sprzedaży,
  • czytelny system prowizyjny,
  • pomoc w wyborze najlepszej lokalizacji,
  • wsparcie przy aranżacji lokalu.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt:

Edyta Przybysz (T-Mobile)
tel. 728 901 201, e-mail: franczyza.tmobile@eurotel.pl

Paweł Racewicz (Canal+)
tel. 728 901 112, e-mail: franczyza.canalplus@eurotel.pl

Dariusz Górzyński (Play)
tel. 602 207 766, e-mail: franczyza.play@viamind.eu

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Twoje zgłoszenie trafi na dedykowaną skrzynkę odbiorczą i zostanie przekazane do analizy i dalszego kontaktu z Tobą: